Главная Технологии Штучний інтелект у школах: Південна Корея запускає нові підручники
Технологии

Штучний інтелект у школах: Південна Корея запускає нові підручники

Поделиться
ШІ
Штучний інтелект. Фото - Lancet
Поделиться

Школярі Південної Кореї незабаром зможуть навчатися за допомогою новітніх підручників, що інтегрують технології штучного інтелекту. Цей крок є частиною більш широкої ініціативи, спрямованої на модернізацію освітнього процесу, вже включаючи розумні дошки та роботів-помічників, що використовують ШІ.

Про це повідомляє «Politexpert» з посиланням на Nikkei Asia

Завдяки штучному інтелекту, нові підручники зможуть автоматично оцінювати знання учнів. Система буде адаптувати матеріал відповідно до індивідуальних потреб: учням, які відстають, буде надано додаткові ресурси, а тим, хто вже має високий рівень знань, запропонують більш складні завдання. Уроки також будуть доповнені елементами віртуальної реальності.

Ця інноваційна програма стане частиною навчального процесу з нового навчального року, що розпочнеться у березні 2025 року. Першими її учасниками стануть 5 мільйонів учнів різного віку, від початкової до старшої школи. Міністерство освіти Південної Кореї підкреслює, що ця ініціатива є першою в світі. У розробці проекту бере участь понад 60 компаній, зокрема LG.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що YouTube остаточно заблоковано у РФ.

Поделиться
Материалы по теме
Кадр из фильма
ГлавноеТехнологии

В Каннах показали первый полнометражный фильм, полностью созданный ИИ

В Каннах показали первый полнометражный фильм, полностью созданный искусственным интеллектом без актеров...

GitHub Mobile
ГлавноеТехнологии

GitHub Mobile получил возможность создавать новые проекты прямо со смартфона

GitHub Mobile получил обновление, которое позволяет создавать репозитории и запускать проекты прямо...

Ленни Кравиц
ГлавноеТехнологии

Ленни Кравиц помог создать одного из самых необычных злодеев в истории игр о Джеймсе Бонде

Ленни Кравиц помог разработчикам превратить нового злодея Бонда в одного из самых...