Главная Главное Новий лідер ХАМАСу запросив у Ізраїля мирні перемовини
ГлавноеМир

Новий лідер ХАМАСу запросив у Ізраїля мирні перемовини

Поделиться
Ях’я Сінвар
Ях’я Сінвар. Фото - Euronews
Поделиться

Ях’я Сінвар, через посередників надіслав повідомлення ізраїльським чиновникам про своє бажання досягти угоди про припинення вогню.

Про це повідомляє «Politexpert» з посиланням на CNN

Джерела в Ізраїлі, близькі до прем’єр-міністра Нетаньяху, зазначають, що він готовий укласти угоду, навіть якщо це вплине на стабільність його коаліції. Тим не менш, представники ізраїльської сфери безпеки висловлюють сумніви щодо цього, зважаючи на опір ультраправих міністрів у його уряді.

Крім того, США висловили своє занепокоєння щодо можливого загострення регіонального конфлікту і дали зрозуміти, що вважають доцільним досягнення угоди про припинення вогню.

Окремо, організація «Форум сімей заручників і зниклих безвісти», заснована родинами осіб, які були захоплені ХАМАСом під час нападу на Ізраїль 7 жовтня 2023 року, також закликала до укладення угоди про припинення вогню та звільнення заручників.

Нагадаємо, раніше ми писали про ізраїльський удар по Газі.

Поделиться

Комментировать

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Материалы по теме
ХАЭС
ГлавноеЭкономика

Болгария предлагает пересмотреть цену на реакторы для Хмельницкой АЭС

Переговоры между Украиной и Болгарией о поставке реакторов для Хмельницкой АЭС продолжаются,...

Польша
ГлавноеПолитика

Польша нацелена на участие в восстановлении Украины после войны

Польша намерена активно участвовать в восстановлении Украины, защищая интересы польских компаний, чтобы...

Человек за ноутбуком
Мир

Влияет ли прошлое на поведение человека на работе

Формирующиеся в детстве психологические шаблоны могут незаметно влиять на поведение человека в...

Флаги Китая и США
ГлавноеЭкономика

Пекин требует от Вашингтона отмены пошлин и восстановления диалога

После череды взаимных обвинений и экономических санкций Китай требует от США полного...