Главная Политика РФ перекинула до Ірану «Іскандери» та РЕБ
Политика

РФ перекинула до Ірану «Іскандери» та РЕБ

Поделиться
Іран проти Ізраїлю
Іран проти Ізраїлю. Фото - Shutterstock
Поделиться

Російська Федерація терміново відправила в Іран оперативно-тактичні ракетні комплекси «Іскандер» та системи радіоелектронної боротьби «Мурманск-БН». Посилаючись на анонімні джерела серед ізраїльських чиновників, влада Ізраїлю, у зв’язку з можливістю атаки з боку Ірану, вперше розглядає сценарій нанесення превентивного удару. 

Про це повідомляє «Politexpert» з посиланням на NBC News

Ізраїльські офіційні особи оцінюють ситуацію так, що атака з боку Ірану є «неминучою», але вважають, що їхня країна здатна впоратися з нею. Вони також вірять, що Іран, як і Ізраїль, не прагне розширення конфлікту. Тим часом, представники Ізраїлю вважають, що військовий потенціал як Ізраїлю, так і США досяг «максимальних меж».

Міністр оборони Росії Сергій Шойгу провів зустріч з начальником Генерального штабу Збройних сил Ірану, під час якої підтвердив повну готовність Москви до активної співпраці з Тегераном у вирішенні актуальних регіональних питань. Зокрема, обговорювалися спільні кроки для покращення безпеки в регіоні та координація дій у відповідь на можливі загрози.

Нагадаємо, раніше ми писали про Масову евакуація з Лівану.

Поделиться

Комментировать

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Материалы по теме
США и Иран
ГлавноеПолитика

США против Ирана: как будет выглядеть возможная военная операция и какие последствия она может вызвать

Глобальные последствия возможного конфликта между США и Ираном связаны с риском эскалации,...

Киев
ГлавноеПолитика

Украинская делегация прибудет в США для обсуждения соглашения по ископаемым — СМИ

После этого визита Украина и США могут стать более тесными партнерами в...

Карта Европы
ГлавноеПолитика

Трамп, Европа и Путин: почему разрыв между США и ЕС не продлится долго

Хотя риторика Трампа создаёт иллюзию разрыва с Европой, геополитическая логика, экономическая взаимозависимость...