Главная Главное Малі розірвала дипвідносини з Україною
ГлавноеПолитика

Малі розірвала дипвідносини з Україною

Поделиться
Прапор Малі
Прапор Малі. Фото - NW Flags
Поделиться

Республіка Малі ухвалила рішення про розрив дипломатичних зв’язків з Україною. Бамако звинувачує Київ у підтримці повстанців-туарегів, які нещодавно завдали поразки колоні малійських військових та російських найманців з ПВК «Вагнер».

Про це повідомляє «Politexpert» з посиланням на комюніке малійського уряду

Прес-служба Міністерства управління територіями та децентралізації Малі оприлюднила відповідний документ. Окрім того, полковник Абдулай Майга, представник перехідного уряду, поділився витягом з комюніке на своєму акаунті в Twitter (X).

Малі заявляє, що Андрій Юсов, представник Головного управління розвідки Міноборони України, нібито підтвердив участь Києва у важкій поразці малійських сил та російських найманців з ПВК «Вагнер» від туарегів, яка відбулася 25-27 липня. Бамако, який підтримує Москву, залучає «вагнерівців» для посилення власної армії.

У документі зазначено, що «перехідний уряд Республіки Малі, після детального аналізу ситуації, заявляє, що дії українського уряду порушують суверенітет Малі, перевищують межі іноземного втручання, є осудними самі по собі та вважаються явною агресією».

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що Зеленський прокоментував евакуацію українців з Лівану.

Поделиться
Материалы по теме
Криштиану Роналду
ГлавноеСпорт

Роналду приблизился к 1000 голам и продолжает бить исторические рекорды

Криштиану продолжает удивлять футбольный мир, приближаясь к тысячному голу и доказывая, что...

Александр Стубб
Политика

Президент Финляндии предложил Трампу и Путину встретиться на саммите G20 в Африке

Финляндия предложила неожиданный путь для восстановления диалога между США и Россией, но...

События в Нигерии
Политика

Трамп пригрозил Нигерии военным вмешательством из-за убийств христиан

Возможное вмешательство США в Нигерию может обострить дипломатические отношения и усилить глобальную...

Представители НАТО
ГлавноеПолитика

НАТО подготовило секретный оборонный план на случай войны с Россией

НАТО усиливает военную готовность на восточном фланге, опасаясь, что Россия может перейти...