Главная Главное Прокинувся: Путін через добу відреагував на бойові дії у Курській області
ГлавноеПолитика

Прокинувся: Путін через добу відреагував на бойові дії у Курській області

Поделиться
Курськ
Курськ. Фото - Р.Курск
Поделиться

Через добу після подій на кордоні в Курській області, де стався так званий прорив, Володимир Путін, президент Росії, вперше відреагував на ситуацію. Він охарактеризував інцидент як «масштабну провокацію» і одразу звинуватив Україну в організації цього нападу.

Про це повідомляє «Politexpert» з посиланням на РБК

Під час засідання Ради безпеки Путін заявив, що українські сили здійснили напад на цивільні об’єкти, використовуючи різні види зброї, в тому числі ракетну. Він також висловив стурбованість через руйнування цивільних будівель, житлових будинків і автомобілів швидкої допомоги.

Після засідання Путін планує організувати нараду з представниками силових структур, щоб обговорити ситуацію в Курській області. Окрім того, він доручив Денису Мантурову, заступнику голови уряду, забезпечити термінову допомогу мешканцям регіону. Путін наголосив на необхідності швидкої реакції для надання допомоги постраждалим.

Нагадаємо, раніше ми писали про Прорив ЗСУ у Курську.

Поделиться
Материалы по теме
Виктор Орбан
Политика

Орбан обвинил Киев во вмешательстве в выборы и блокировке «Дружбы»

Орбан заявил о вмешательстве Украины в выборы и обвинил Киев в блокировке...

Дональд Трамп
ГлавноеМир

Трамп дал Тегерану 15 дней и стянул авианосцы к региону: что происходит

США рассматривают ограниченный удар по Ирану и усиливают военное присутствие на Ближнем...

Трубопровод "Дружба"
ГлавноеЭкономика

Поставки дизеля под угрозой: Будапешт и Братислава ввели ограничения для Киева

Венгрия и Словакия остановили экспорт дизеля в Украину до восстановления транзита нефти...

Глава делегации РФ Мединский
ГлавноеПолитика

Мединский оценил двухдневные переговоры в Женеве: что сказал глава делегации РФ

Мединский охарактеризовал женевские переговоры как сложные, но деловые, и анонсировал новый раунд...