Главная Политика Кирило Буданов озвучив військові плани РФ до кінця року
Политика

Кирило Буданов озвучив військові плани РФ до кінця року

Поделиться
Буданов
Кирило Буданов. Фото - Kyiv StratCom Forum 2024
Поделиться

Начальник ГУР МО України повідомив, що основною амбіцією російських військ є встановлення повного контролю над територією України. Натомість мінімальне завдання для них полягає у виході на адміністративні кордони Донецької та Луганської областей. Ці цілі відображають плани Кремля щодо розширення територіального впливу в Україні.

Про це повідомляє «Politexpert» з посиланням на етер національного марафону

Буданов також зазначив, що в травні 2024 року російські сили здійснили спробу створити буферну зону в Харківській області. Це був стратегічний крок, спрямований на зміцнення їх позицій в регіоні та забезпечення додаткового захисту від можливих українських контратак. Однак ця ініціатива виявилася невдалою. Через сильний опір українських військ та оперативні заходи, спрямовані на нейтралізацію загрози, російським силам не вдалося досягти бажаних результатів і встановити контроль над новими територіями.

Генерал ГУР також підкреслив, що агресор не відмовиться від своїх планів, оскільки російські війська досі перебувають на окупованих ділянках Харківської області. Проте, на думку Буданова, це питання часу.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що Росія змінила пріоритети.

Поделиться

Комментировать

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Материалы по теме
Путин
ГлавноеПолитика

Планы Путина: падение обороны Украины в ближайшие месяцы

Путин продолжает верить в победу России в Украине и прогнозирует падение украинской...

Трамп
ГлавноеПолитика

Трамп рассматривает передачу Украине дополнительной системы Patriot

Трамп пообещал рассмотреть возможность передачи Украине системы Patriot, несмотря на внутренние трудности...

Санкции
ПолитикаЭкономика

Евросоюз готовится к соглашению о 18-м пакете санкций против России

Согласование санкций в рамках ЕС всегда сопряжено с множеством политических и экономических...

Трамп и Зеленский
ГлавноеПолитика

Дональд Трамп пообещал Зеленскому помощь с ПВО и ракеты для Patriot

Вопросы поставок продолжат обсуждаться, и в ближайшие недели планируется более детальное рассмотрение...